همه چیز با ایده شروع می‌شود...

شرکت ایده پروران یکی از ده همکاربرتر رسانه ملی در زمینه تبلیغات


ما ایده‌پروران هستیم، یکی از قدیمیترین، حرفه‌ای‌ترین و خوشنام‌ترین آژانس‌های تبلیغاتی فعال در ایران. کار ما در ابتدا از اواخر دهه 60 با تولید فیلم‌های مستند شروع شد. یعنی زمانی که تبلیغات هنوز در وضعیت رکود قرار داشت. در اوایل دهه 70 که تبلیغات ایران جان دوباره گرفت ما هم در تهران خیابان پاسداران پا به عرصه تبلیغات گذاشتیم. چند سالی را به بزرگراه حقانی رفتیم و بعد از مدتی با توسعه فعالیت‌ها و نیاز به فضایی بزرگ‌تر دوباره به پاسداران برگشتیم. این بار چند کوچه آن طرف‌تر از جای قبلی در سروستان هفتم.

کم‌کم می‌رود که بیست و اندی سال فعالیت را در عرصه تبلیغات پشت سر بگذاریم، فعالیتی مستمر و بدون وقفه، به عنوان یک آژانس تبلیغاتی موفق که از تدوین کمپین تا اجرای آن را به انجام رسانده‌ایم ... هم زمان رسانه‌داری کرده‌ایم و مدیریت کنسرسیوم پذیرش و پخش صدا و سیما را هم بین سال‌های 78 تا 95 بطور متناوب عهده‌دار بوده‌ایم.

حاصل تلاش این سالیان همکاری با برندهایی چون رایتل، بانک ملت، بانک انصار، بانک ملّی، بانک مسکن، نایلون سپید، داروگر، ماکارونی مانا، بانک پارسیان، بانک سپه، دلپذیر، بانک سرمایه، سازمان بورس و اوراق بهادار، بیمه پارسیان، بیمه ما، بیمه نوین، بانک تجارت، موسسه مالی و اعتباری بنیاد، ایساکو، ایران خودرو، ایساکو، سایپا، شرکت تامین سرمایه نوین، لیکو مولی، پارس خودرو، بن ساله، اشی مشی، کاله، باتو، ایلیکا، ساویز، تولیدارو، آ ب ث، تولی پرس، پارس آنلاین، آوام، ایران نوید، فرش شفقی تبریز، چسب رازی، لاستیک دنا، بوتان، نامی نو، سرای ابریشم، حایر، شرکت سرمایه گذاری مسکن، شهرداری شیراز، شهرداری قزوین، پتروشیمی زنجان، پتروشیمی نارون، شامپو نیلوفر، صنایع استیل ایران، نیک کالا، رادو، شارپ، دماوند و خیلیهای دیگر بوده است.

در این سال‌ها کارهای زیادی برای فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت‌ها انجام داده‌ایم. انجام این کارها هر روز ما را با تجربه‌تر کرده است. در یک نگاه کلی، شما می‌توانید این کارها را با طیب خاطر به ما بسپارید:

* طراحی و پیاده‌سازی کمپین تبلیغاتی از ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی رسانه‌ای تا اجرای کاربردی تبلیغات

* ساخت تیزرهای رئال و انیمیشن و پخش از صدا و سیما و شبکه نمایش خانگی

* ارتباطات بازاریابی یکپارچه / توسعه استراتژی تا اجرای برنامه ها

* عکاسی صنعتی و همچنین ساخت فیلم‌های صنعتی و رپرتاژ آگهی

* خریـد رسانه و مشاوره در زمینه خرید رسانه‌های تبلیغاتی

* طراحی و اجرای تبلیغات چاپی و کلیه امور گرافیکی و طراحی بسته‌بندی

* طراحی و برگزاری رویدادهای بازاریابی و تبلیغاتی

* طراحی و اجرای داخلی محیط¬های تجاری و صنعتی

* مشاوره در زمینه حضور در نمایشگاه‌های تبلیغاتی و غرفه سازی

* ارتباطات بازاریابی دیجیتال / برنامه ریزی و اجرا

* کمپین های تبلیغاتی دیجیتال / برنامه ریزی تا اجرا

سعی ما همواره بر آن بوده که رفتاری کاملا حرفه‌ای داشته باشیم و دامنه تعریف خود از حرفه‌ای‌گری را تنها محدود به خروجی‌های با کیفیت تبلیغاتی نکرده‌ایم، بلکه اخلاق حرفه‌ای را نیز در دستور کار همه روزه خود قرار داده‌ایم. به همین سبب کلیه‌ی فعالیت‌های خود را بر پایه‌ی صداقت، تعهد، رفاقت، کار تیمی و از همه مهمتر احترام بنا نهاده‌ایم و از این روست که می‌گوییم: به ایده‌ی ما اعتماد کنید.